Cieszymy się bliskim sąsiedztwem Domu Opieki Serenus i bardzo stawiamy na integrację międzypokoleniową. W każdym roku szkolnym mamy opracowany program współpracy między przedszkolem, a domem seniora. Kalendarz zawiera szereg spotkań m.in. seniorzy czytają dzieciom, warsztaty okazjonalne, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, karmienie ptaków i wiele innych. Dzięki takim spotkaniom dzieci rozwijają swoje umiejętności emocjonalne i społeczne, a seniorzy czują się potrzebni i choć na chwilę mogą zapomnieć o swoich chorobach. Relacja jaka tworzy się między dziećmi i seniorami jest niezwykła, a wspólne spędzanie czasu przynosi korzyści dla obu stron. Różnorodność tych grup staje się ich siłą, seniorzy i przedszkolaki służą sobie nawzajem, ich potrzeby uzupełniają się. Osoby starsze, dzięki obecności dzieci, odzyskują radość i energię. Synergia pokoleń pokazuje, że każdy człowiek, niezależnie od wieku potrzebuje ciepła, serdeczności i poczucia bycia ważnym.