Rodzice o nas

Cenimy Fregatę za kameralność, indywidualność, zaangażowanie nauczycieli i szybkie rozwiązywanie problemów. Dokładamy jeszcze piękny plac zabaw oraz położenie na kameralnym osiedlu blisko naszego miejsca zamieszkania i mamy przepis na miejsce do którego mały człowiek z chęcią wraca każdego dnia
Karolina i Piotr rodzice Julii z grupy Żółwiki
Cenimy placówkę Fregata Ujeścisko za przekazywanie dzieciom wartości chrześcijańskich oraz cnót takich jak odwaga, cierpliwość, porządek itp. Cieszy nas również dobra współpraca i przekazywanie informacji na linii Nauczyciel – Rodzic
Julia i Tobiasz rodzice Gabrysia z grupy Perły
Fregata spełniła nasze wymogi, ale również okazała się strzałem w dziesiątkę. Córka bardzo chętnie chodzi do placówki, do tego stopnia, że ze smutkiem przyjmuje wiadomości o weekendzie. Poprzez doskonały kontakt z wychowawcami wiemy o nawet najmniejszych osiągnięciach i sukcesach, ale także o trudnościach. Uzupełnieniem bieżących relacji jest agenda, która jest naszym małym pamiętnikiem - często wracamy do wszystkich wpisów. Ogromne wrażenie wywarło na nas spotkanie z tutorem - opiekunem rodziny. Podczas krótkiego wywiadu mogliśmy omówić nie tylko postępy, jakie robi nasza córka w przedszkolu, ale również trudności wychowawcze, jakie napotykamy na co dzień. Dużym atutem są dla nas codzienne wyjścia dzieci na zewnątrz oraz organizacja spotkań z seniorami z sąsiedniego Domu Opieki. Autorski program nauczania oraz indywidualne podejście do dzieci sprawiają, że edukacja we Fregacie jest na bardzo wysokim poziomie. Przekraczając próg przedszkola czuć ciepłą i rodzinną atmosferę, a codzienny uśmiech i zaangażowanie wszystkich pracowników utwierdza nas rodziców w przekonaniu, że nasze dziecko jest w najlepszych rękach.
Angelika i Piotr, rodzice Agatki z grupy Żółwiki
W przedszkolu urzekła nas ciepła , otwarta i konkretna kadra. Panie chętnie służą pomocą, uważnością oraz czasem. Syn bardzo lubi wszystkie Panie. Ich widok wywołuje uśmiech na jego twarzy każdego dnia. Kameralne grupy pozwalają na lepsze wsparcie dzieci w rozwoju. Mundurki nie wyróżniają. Bogaty program dydaktyczny wzbogaca poznawczo. Tutoring wzmacnia proces wychowania. Przyjazne środowisko rodzin, z którymi budujemy nieustannie relacje, wzbogaca nas społecznie. Przedszkole nieustannie stwarza możliwości wzrastania rodzin poprzez różnorodne formy szkoleń. Poczucie, że oddajemy syna w najlepsze możliwe ręce, towarzyszy nam nieprzerwanie od pierwszego dnia.
Marzena i Łukasz, rodzice Juliana z grupy Żółwiki
Cenimy Fregatę przede wszystkim za rodzinną atmosferę. Dzięki miłej aurze każdy czuje się jak u siebie, jest po prostu mile widziany. Dzieci traktowane są z szacunkiem a każdy dzień przedszkolaka jest dokładnie zaplanowany dzięki czemu cały czas możemy dostrzegać postępy w rozwoju dziecka. Istnieje także stały kontakt nauczyciela z rodzicem co pozwala zauważać mocne strony pociechy, ale także pracować nas aspektami, które są do poprawy. Taka świadomość czyni rodzica spokojnym i pewnym, że nasze dziecko jest w najlepszych rękach.
Julia i Piotr, rodzice Anastazji z grupy Perły