Dziś obyło się coroczne największe wydarzenie całej społeczności fregatowej: przeszkolaków z obu naszych fregatowych przedszkoli, uczniów Szkoły dla Dziewcząt oraz Szkoły dla Chłopców, ich Rodziców, nauczycieli oraz wszystkich sympatyków Fregaty, a mianowicie PIKNIK FREGATY 2023
To czas kiedy spotykamy się aby pobyć razem i spędzić czas na dobrej zabawie i rozmowach.
JAK BYŁO? CUDOWNIE! Poniżej zamieszczamy obszerną fotorelację z dzisiejszego dnia, na której widać nastrój panujący na pikniku.
Pragniemy też tą drogą przekazać PODZIĘKOWANIA :
Dziękujemy Pani Annie Jaśkiewicz i Panu Arkadiuszowi Duchlińskiemu – osobom, dzięki którym Piknik Fregaty mógł się odbyć i przyjął tak wspaniałą formę. To Wy odpowiadacie za tak wiele szerokich uśmiechów, które dziś widzieliśmy na twarzach Dużych i Małych.
Dziękujemy także Klubowi MaMYdzieci, który dla nas pięknie zaśpiewał, jak również niezastąpionej Grupie Muzycznej Pejzaż i Teatrowi Qfer, który niezmiennie zachwycił wszystkich swoich widzów. Wyrazy wdzięczności przekazujemy także UKS JUDO Grizzly, Firmie Tajemniczy Las – organizatorom Gry Pirackiej, a także panu Danielowi Wysińskiemu i panu Grzegorzowi Meck za ich inspirujące warsztaty z kaletnictwa i majsterkowania. Wielkie brawa należą się firmie LUMIŚ za dmuchańce i St. Paul Academy za bumper balle oraz Kreatywnej Akademii – Kaseta za zabawę bańkami oraz klockami lego.
Uczennicom za godne reprezentowanie naszych placówek w trakcie Festynu VIVA OLIVA.
Rodzicom fregatowym, którzy przygotowali atrakcje kulinarne – Państwu: Wdowiak za pyszny bogracz, Jaśkiewicz i Montewka za grilla oraz Spychała za watę cukrową.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM za dobre humory i świetną zabawę! DO ZOBACZENIA ZA ROK!