Nadszedł ulubiony dzień naszych przedszkolaków – Dzień Dziecka! Z tej okazji od samego rana na Fregatowiczów czekała masa atrakcji. Po śniadaniu odwiedziliśmy kochanych sąsiadów z Serenusa, którzy przywitali nas słodkim poczęstunkiem i kolorowymi balonami, a Seniorzy przeczytali przedszkolakom książeczki o Fenku. Po skończonej lekturze przeszliśmy na podwórko, gdzie przywitaliśmy rodziców Ignasia – mamę Sylwię i tatę Darka. Przygotowali dla dzieci wiele konkurencji, m. in. tor przeszkód, rzuty do celu, kręgle, zbieranie piłeczek na czas… Po wykonaniu każdego zadania można było otrzymać pieczątkę na imiennej karcie – były one na wagę złota, ponieważ zebranie wszystkich oznaczało zasłużoną nagrodę w postaci przepysznych lodów. Pogoda dopisywała, w tle leciała muzyka (niektórzy postanowili nawet potańczyć), a na wszystkich twarzach malował się uśmiech. To był bardzo udany dzień – również dla nas, kadry, ponieważ dla nauczycieli nie ma nic lepszego od radości dziecka. Jeszcze raz dziękujemy Pani Sylwii i Panu Darkowi za odwiedziny, atrakcje i poświęcony czas. Mamy to szczęście, że Fregata rodzinami stoi!