Dzięki uprzejmości Pani Basi i Pana Kamila – rodziców Krzysia z grupy Perełek – odwiedziliśmy wczoraj szkołę muzyczną, w której gry na klarnecie uczy Mama Krzysia. Fregatowicze z Krabów i Pereł mieli okazję wziąć udział w prawdziwym koncercie. Jednak podróż zaczęliśmy tradycyjnie od… przejazdu tramwajem! Wciąż robi to wrażenie na naszych przedszkolakach. Gdy dotarliśmy na miejsce, naszym oczom ukazało się piękne audytorium. Na scenę weszli muzycy oraz dyrygent. Dostrzegliśmy nawet kilka znajomych twarzy, bowiem to nie było nasze pierwsze spotkanie z uczniami . No i… zaczęło się! Wybrzmiały bębny, trąbki, klarnety, waltornie, puzony… Było po prostu przepięknie.

Dziękujemy rodzicom Krzysia za zaproszenie i pamięć o naszych młodych melomanach, a uczniom gratulujemy świetnego występu!