Wracamy wspomnieniami do Orszaku Trzech Króli 2023
Zamieszczamy galerię – na zdjęciach można wypatrzeć Rodziny z Ujeściska, Rodziny z naszych pozostałych fregatowych placówek, które odgrywały główne role (św. Rodzina, król Kacper, gwiazda, giermkowie z darami) oraz tworzyły barwny orszak.
Jak widać ze złem czyli diabłami walczyły nie tylko anioły, ale też chłopaki rycerze z Fregaty. Nawet Ignacy z Krabików miał okazję stanąć z jednym z nich twarzą w twarz, a Gabryś z Pereł spotkał samego Króla Kacpra.

Zdjęcia wykonane przez naszego niezwykle utalentowanego fregatowego Tatę – dziękujemy Panie Mateuszu.

To MY!!!! wszystkie fregatowe placówki Pzedszkola w Oliwie i Ujeścisku oraz Szkoła dla Dziewcząt i Szkoła dla Chłopców współorganizujemy i tworzymy to piękne wydarzenie.

Duma i radość nas rozpiera, kto był ten wie o czym mowa, kogo nie było zapraszamy za rok.